سلام.
به شما خوش آمد میگویم‌.
داستان از جایی شروع میشود که ما هم مثل هر آدم دیگری تصمیم بر آن گرفتیم تا در زندگی مستقل باشیم و روی پای خودمان بایستیم. ما نه کسب و کاری داشتیم و نه مدرک دانشگاهی و نه حتی کمترین سرمایه برای شروع یک کسب و کار کوچک.
کارهای بسیاری را شروع کردیم که در بعضی از آنها موفق شدیم و در بعضی شکست خوردیم.
نمیخواهیم آیه ی یاس گذشته ها را برایتان بخوانیم اما در این مسیر شکست های زیادی را متحمل شدیم و بارها و بارها از بالا به پایین افتادیم.
ما همیشه بر این باور بودیم که یک انسان قدرت و توانایی بالایی دارد و میتواند در شدیدترین محدودیت ها از خود یک ستاره بسازد.به همین خاطر دست از تلاش برنداشتیم و با ایمان به راهی که در آن پا گذاشته بودیم قدم برداشتیم.
سختی های راه را به جان خریدیم.بسیار آزمون و خطا کردیم و تجربه های بسیاری را در زمینه قوانین جهان هستی بدست آوردیم.هزار ها ساعت مطالعه کردیم و تقریبا کتابی در زمینه موفقیت و قوانین جهان هستی نمانده که نخوانده باشیم و آن را اجرا نکرده باشیم‌.
ایده های خودمان را با استفاده از همین قوانین و تجربه هایی که داشتیم اجرایی کردیم و توانستیم کم کم به موفقیت های مالی که مد نظرمان بود برسیم.

به فکر آن افتادیم که این تجربیات گرانبها را در اختیار عموم مردم قرار دهیم و با خودمون عهد کردیم هر روز بیشتر و بیشتر به افرادی که مثل گذشته های خودمان هستند کمک کنیم‌.
از کارهای کوچک و مشاوره های کوچک شروع کردیم و آن ها را به نتیجه رساندیم.اندک اندک توانستیم خودمان را به مردم بشناسانیم.
کلاسهای حضوریمان را تحت عنوان دوره قدرت فکر با سختی هر چه تمام تر دایر کردیم.اوایل فقط ۴ الی ۵ نفر در این کلاسها حضور داشتند.اما ما به کار خود ایمان داشتیم پس مصمم تر از همیشه دنبالش کردیم.بعد از دو الی سه دوره تعداد افراد شرکت کننده به ۲۰تا ۲۵ نفر میرسید و این خبری خوشحال کننده برای ما بود‌.
خدا را شکر تجربیات و آموزش قوانین برای موفقیت در دوره های ما به عالی ترین شکل ممکن جواب خود را پس داد و ما بدون کوچکترین تبلیغاتی در میان مردم به محبوبیت زیادی دست یافیتم.کارآفرین تربیت کردیم و به جایی رسیدیم که دیگر برای ثبت نام افراد جدید صندلی کم می آوردیم و میزان شرکت افراد در هر دوره به ۶۰ الی ۷۰ نفر میرسید.
موسسه قدرت فکر را به ثبت رساندیم و به عنوان اولین بنیان گذاران قدرت فکر در ایران فعالیت خودمان را به صورت رسمی شروع کردیم.
مشاوره های زیادی به افراد مختلف، کارآفرینان، شرکت ها و موسسه ها دادیم و هر روز بیشتر به آنچه میخواستیم نزدیک تر شدیم که هذا من فضل ربی.
اکنون ما و مجموعه قدرت فکر بر آن شده ایم تا با به روزترین آموزشات در زمینه موفقیت در کار و زندگی و همچنین ۸ سال آزمون و خطا، راه موفقیت را برای شما تسهیل کنیم و شما را از آزمون و خطاهایی که خودمان مرتکب شدیم آگاه سازیم.
امیدوارم شما نیز مانند صدها نفر از دانشپذیران قدرتمند ما به ما بپیوندید و در مسیر موفقیت از مربی گری و کوچینگ ما نهایت استفاده را بکنید و راه طولانی و پر پیچ و خم موفقیت را هر چه زودتر و هر چه ساده تر بپیمایید.
دوره های قدرت فکر به شما می آموزد که چگونه زندگی ایده‌آل خودتان را بسازید و از آن لذت ببرید.
قدرت فکر زندگی شاد و سلامت و مرفحی را برای شما آرزومند است.

رزگار شیرخانی

مدیر


صابر بیژنی

مدیر