دوره 12 قدم طلایی تا عظمت

دوره بیگ بنگ ارتباطات
جولای 12, 2019

دوره اول : 12 قدم طلایی تا عظمت

 
دوره۱-۳-min

حل کردن مشکلات زندگی اون هم مشکلاتی که خیلی وقته با اون ها دست و پنجه نرم میکنیم، نیازمند یه سری از آموزشات است باید در حل کردن مشکلات استاد بشیم.زندگی بدون چالش وجود نداره .هر کسی در هر مقطعی چالش های خاص خودش را دارد، همانطوری که شمایی که الان دارید این متن رو میخونید مشکلات خاص خودتان رادارید این دوره به شما یاد میدهد که چگونه در 12 قدم بسیار ساده بتوانید به استاد حل کردن چالش های سخت زندگیتان تبدیل بشوید. یاد میگیرید که چگونه راه ها و راه حل هایی را پیدا بکنید که هیچ کسی قادر به دیدن آن ها نیست. برای همیشه از شر افکار منفی خلاص میشوید و در آرامش زندگی میکنید مانند صدها نفر از دانش پذیران دوره های قبلی ما. 12 قدم تا عظمت براستی که مانند 12 دوره مجزا است.در هر قدم از این دوره شگفت انگیز مهارت هایی به شما آموزش داده میشود که شما را به یک انسان قدرتمند در هر زمینه ای تبدیل میکند. ذهن شما را طوری برنامه ریزی میکند که بتوانید در تمام طول روز شاد زندگی بکنید.

استرس و اضطراب را برای شما به موضوعی کاملا بی ارزش تبدیل میکند و اعتماد به نفس شما را باز میگرداند و آن را تقویت میکند. میتوانید از این پس با خدا رابطه ی عالی و بی نظیر داشته باشید. قدرت جذب شما با این دوره بسیار بالا میرود زیرا یاد خواهید گرفت که چگونه با فکرتان دنیای خودتان را بسازید و هر آنچه را که میخواهید فقط با افکارتان خلق کنید و زندگی خودتان را همانطور که دلتان میخواهد درست کنید. این قدرت را پیدا خواهید کرد که با آسان ترین وجه ممکن به اهداف خود برسید و رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید. شما با شرکت در این دوره به آموزشهایی دسترسی خواهید داشت که برای آموختن آنها میلیون ها تومان هزینه و همینطور سالها آزمون و خطا خرج شده. اگر هر یک از قدم هایی که در این دوره به شما آموزش میدهیم را بخواهید در جای دیگری آموزش ببینید باید میلیون ها تومن پول خرج بکنید.هر یک از این قدم ها ارزشی در حدود 2 میلیون تومان برایشان هزینه شده است. که ما به درخواست دانش پذیرهای دوره های قبلی که خواستار این بودند قیمت را کاهش بدیم تا همه بتوانند شرکت بکنند، قیمت ها را کاهش دادیم و هر قدم را نیم میلیون تومان در نظر گرفتیم که باز در نظر سنجی مجموعه قدرت فکر این قیمت به دلیل وسع مالی مردم رد شد که درنهایت قیمت بسیار مناسبی را برای این دوره در نظر گرفتیم که در پایین مشاهده میکنید.این قیمت اصلی دوره نیست و قطعا افزایش خواهد یافت.از این فرصت محدود استفاده بکنید و این دوره بی نظیر را با 8 میلیون کمتر از قیمت اصلی خودش تهیه کنید و زندگی دلخواه خودتان را بسازید.


home_interactive_offer_list_1

تاثیر بر ذهن

این دوره ذهن شما را پاکسازی میکند و ذهنتان را از هرگونه تضاد و کینه و حسد و نفرت به دور نگه میدارد تا بتوانید زندگی آرام و شادی را تجربه کنید.

home_interactive_offer_list_2

رویاهای واقعی

با چشمان خود خواهید دید که رویاهایتان صرفا یک رویا نیستند بلکه آن ها وعده‌هایی از جانب خداوند هستند که باید تحقق یابند.این دوره رویاهای شما را زنده میکند و قول تحقق آن ها را به شما میدهد و به شما نشان میدهد که چگونه به رویاها و آرزوهایتان برسید

home_interactive_offer_list_3

تقویت

شخصیت، تفکر، باور، انگیزه، معنویت. اینها پایه های اصلی موفقیت و ثروت و خوشبختی هستند که در این دوره به اوج خود میرسند.

خرید دوره

برای پیوستن به جمع قدرت فکری ها،‌ بر روی خرید کلیک کنید.

RIAL 1,970,000 – خرید

عکس های دوره