دوره ثروت در همه چیز

مقاله آموزشی شماره 2
سپتامبر 6, 2019
لازمه رسیدن به خواسته هایتان چیست؟
آوریل 3, 2020

دوره سوم: ثروت در همه چیز

 
دوره۳-۱-min

همه میدانیم برای رسیدن به هر هدفی ابتدا باید ذهنی آرام و قدرتمند داشت. انسانی با ذهنی فقیر و محدود هر چقدر هم که فرصت برایش پیش بیاید نمیتواند از آن ها استفاده کند و قطعا هیچ وقت طعم ثروتمند شدن را نمیچشد. برای رسیدن به اهداف مالی تان باید قبل از هر چیزی ذهنی ثروتمند داشته باشید تا بتوانید به وسیله آن هر فرصتی را به ثروت تبدیل کنید. ما برای این آموزشهای ده ها میلیون تومان هزینه کرده ایم و آنها را در زندگی خود به کار گرفته ایم و نتایج شگفت انگیز آن را هم در زندگی خود و هم در زندگی صدها دانش پذیر خود دیده ایم. این آموزش ها باور های فقیرانه و محدودی که در ذهن شما نقش بسته اند را درهم میشکند و به شما امکان این را میدهد که باورهای ثروت ساز و ثروت آفرین جایگزین بکنید. ثروت میتواند پول باشد یا یک اتفاق خوب یا اعتماد به نفسی شگفت انگیز و یا یک خانواده عالی. تفاوتی نمیکند.

این دوره آنقدر کامل طراحی شده است که شما دیگر نیازی به هیچ آموزش دیگری نخواهید داشت . این دوره 100%منطبق بر علم و حقایق بنا شده است. .این سیستم حاصل 4 سال تحقیق در زمینه های عصب شناسی و روانشناسی می باشد.اکثر مربیان مشاوره و فرهیخته که در سراسر دنیا در رابطه با ذهن کار می کنند در شکل گیری این سیستم به ما کمک کرده اند نتایج این سیستم ساده اما قدرتمند این است که به صورت خودکار چاله های ذهنی شما را پاک می کند و نیازی به تلاش فراوان از طرف شما ندارد. این میتواند میانبری بسیار عظیم برای افرادی باشد که به دنبال ثروت در ابعاد مختلف زندگیشان هستند. از بین بردن باور های کهنه و قدیمی و زنگ زده که باعث فقر میشوند جایگزین کردن باورهای ثروت ساز و پول ساز ایجاد اعتماد به نفسی قدرتمند آموزش مهارتهای ارتباطی برای ساختن دوستی های ابدی و ثروت آفرین آموزش نحوه عملکرد ذهن و برنامه ریزی آن شناخت قدرت درونی انسان و قدرت خلق اهداف توسط آن ارائه تمرین های مخصوص برای برنامه ریزی درست ذهن برای دست یابی به ثروت و .... که هر کدام از این ها ارزش های میلیونی دارند. این دوره با قیمت استثنایی در حال ارائه میباشد.( به مدت محدود ) بعد از اتمام محدودیت تاریخی به قیمت اصلی خود بازگردانده میشود.
این یک فرصت ناب است
کامل ترین دوره ما را از دست ندهید!!!


home_interactive_offer_list_1

تاثیر بر ذهن

برنامه ریزی کامل ضمیرناخودآگاه شما برای دست یابی به ثروت نامحدود.در این دوره ذهنی ثروت ساز بدست خواهید آرود که قادر است کوچک ترین فرصت ها و موقعیت ها را به ثروت تبدیل کند.برای ثروتمند شدن در هر چیزی ابتدا باید ذهنی ثروت ساز داشته باشید که این دوره آن را برای شما به ارمغان می آورد..

home_interactive_offer_list_2

رویاهای واقعی

این دوره تمامی رویاهای مالی و معنوی شما را که به ثروت ختم میشوند را به راحتی هر چه تمام تر در زندگی شما نمایان میکند و به این باور خواهید رسید که چقدر ثروتمند شدن آسان است وقتی ذهنی ثروت ساز دارید.یادتان باشد این ثروت یک نیاز است نه یک رویا.حق مسلم شماست..

home_interactive_offer_list_3

تقویت

ذهنی با ایده های پولساز، اعتماد به نفسی پولادین، باورهای مالی و ثروت ساز.کنترل بر خدای درون انسان یا همان ضمیر ناخودآگاه. اینها تمام آنچیزیست که نیاز دارید تا بتوانید ثروت را با کمترین هزینه به زندگی خود دعوت کنید.

خرید دوره

برای پیوستن به جمع قدرت فکری ها،‌ بر روی خرید کلیک کنید.

RIAL 1,970,000 – خرید

عکس های دوره