دوره بیگ بنگ ارتباطات

دوره 12 قدم طلایی تا عظمت
جولای 12, 2019
مقاله آموزشی شماره 1
سپتامبر 6, 2019

دوره دوم: بیگ بنگ ارتباطات

 
دوره۲-۲-min

امروزه ارتباطات عامل اصلی موفقیت در زندگی انسان است و کسی نمیتواند منکر آن شود. موفقیت از هر لحاظی مانند موفقیت در اداره خانواده موفقیت در ازدواج موفقیت در ارتباطات با فرزندان "موفقیت در روابط قبل از ازدواج از بین بردن ترس از دست دادن کسی از بین بردن استرس در روابط شغلی و خانوادگی رسیدن به موفقیت در برقراری ارتباطات ثروت آفرین. شما یاد میگیرید که چگونه با خانواده خود رابطه برقرار بکنید و خانواده ای سرشار از عشق و محبت و صداقت بسازید. اگر روابط شما در خانواده سرد شده است و یا حتی به مرز جدایی کشیده شده است دلیلش آن است که اصول روابط موفق را نمیدانید و نمیتوانید هر کسی را مجذوب و علاقه مند شخصیت خودتان بکنید. با آموزشهای تخصصی و در عین حال بسیار آسانی که در این دوره میبینید میتوانید زندگی از هم پاشیده خودتان را دوباره احیا بکنید و از زندگی کردن لذت ببرید. به ارتباطات بی نظیر با خداوند خودتان دست پیدا میکنید و خدا را به وضوح در زندگی خودتان پیدا میکنید همان خدایی که ابن روزها ارتباط با او را فراموش کرده ایم.با وجود عشق خداوند در زندگی و کارهایتان حضور او را احساس خواهید کرد و خواهید دید که رابطه خوب با خداوند چه معجزاتی در زندگی شما پدید خواهد آورد. راز ارتباطات ثروت ساز را یاد میگیرید. یاد خواهید گرفت که چگونه ارتباطاتی برقرار کنید که راه های ثروت و پول و برکت را به زندگی شما باز کند. به یک انسان با ارتباطاتی شگفت انگیز در خانواده و جامعه و کسب و کار تبدیل خواهید شد.

به آرامش و اطمینان خاطر در روابط خود میرسید و این یعنی عظمت در ارتباطات. کسی که میتواند به خوبی با بقیه ارتباط برقرار کند قطعا زندگی شاد و موفقی خواهد داشت. مشکل اکثر مردم آن است که بدون بادگیری این آموزشات وارد زندگی مشترک یا رابطه عاطفی و یا حتی کسب و کار میشوند و این دوره را هزینه مینامند. وبعد از آنکه شکست خوردند و بن بست رسیدند تازه بعد از اتلاف کلی انرژی و زمان به فکر آن می افتند که روی خودشان سرمایه گذاری کنند و یاد بگیرند چگونه و با چه کسانی رابطه برقرار کنند. هر چند باز هم دیر نیست، اما امیدوارم شما از آن دسته افراد نباشید. هزینه ای برای تهیه این دوره کامل میپردازید در واقع در قبال آن هزینه ای که اگر این دوره را تهیه نکنید و خرج مشکلات آینده کنید اصلا به حساب هم نمی آید. شما در این دوره همه جنبه های ارتباطی را یاد خواهید گرفت که اگر بخواهیم جداگانه به شرح آنها بپردازیم تقریبا مبلغی برابر 1 میلیون تومان برای هر فایل آن است که هزینه بسیار هنگفتی خواهد شد. ولی مجموعه قدرت فکر تصمیم گرفت که این دوره جوری قیمت گذاری شود که همگان قادر به تهیه آن باشند. قیمتی که در برای این دوره در نظر گرفته ایم برای مدت محدودی هست و بعد از اتمام محدودیت زمانی، قیمت آن را به قیمت اصلی خودش که چهار میلیون و پانصد هزار تومان است تغییر خواهیم داد. از این فرصت ناب استفاده بکنید.


home_interactive_offer_list_1

تاثیر بر ذهن

این دوره ذهن شما را طوری برنامه ریزی خواهد کرد که روابط تلخ و ناکام گذشته(عاطفی، خانوادگی، کاری و...) را به کلی فراموش کنید ارتباطات سازنده جدیدی را شروع کنید و یا قدیمی ها را به خوبی ترمیم کنید.

home_interactive_offer_list_2

رویاهای واقعی

دیگر یک ارتباط سراسر از عشق و صداقت یک رویا نیست،دیگر یک ارتباط سراسر ثروت و فرصت های بی نظیر یک رویا نیست دیگر ارتباطی سراسر ... این دوره به راحتی هر چه تمام تر با آموزش هایی ساده و کاربردی به شما یاد میدهد تا رابطه هایی با چنین ویژگی های عالی را به واقعیت تبدیل کنید.

home_interactive_offer_list_3

تقویت

مهارت های ارتباطی، ذهنی آماده برای برقراری ارتباطات سازنده، باورهایی برای جذب افراد مورد علاقه با ویژگی های مورد علاقه خودمان،قدرت جذب ارتباطات ثروت آفرین تمامی اینها در این دوره در شما ساخته خواهد شد.

خرید دوره

برای پیوستن به جمع قدرت فکری ها،‌ بر روی خرید کلیک کنید.

RIAL 1,970,000 – خرید

عکس های دوره